категорії: блоґ-запис

ВІДЗНАЧІМО НАЙКРАЩОГО ХУДОЖНИКА З ПІД`ЇЗДУ

Бабуин присоединился к еще одному социальному проекту.)
Приглашаем и вас.

Організатор проекту
http://www.svidomo.org/

ВІДЗНАЧІМО НАЙКРАЩОГО ХУДОЖНИКА З ПІД`ЇЗДУ

Цілий рік у київські під`їзди приходило мистецтво. Десять молодих художників прийняли божевільну пропозицію «Свідомо» і виставили свої картини в під`їздах звичайних будинків. Почали з Троєщини, закінчили на Борщагівці. На Виставку в своєму під`їзді мешканці збиралися по-різному. Одні напружено видивлялися у вічко,... побоюючись вийти. Інші готували пироги та зустрічали художників, як на те заслуговує Мистецтво. В одних під`їздах репродукції, що залишалися після виставки, розкрадали по квартирах. В інших фото картин гріють облізлі стіни й досі.

Прийшов час відзначати переможців. З самого початку проект "Виставка в під'їзді" був задуманий як конкурс молодих українських художників. Як спосіб їх популяризувати та надихати. І, звісно, хто має визначати переможця такої ініціативи для людей як на самі люди?! Ось ми і пропонуємо Вам, читачі, дивитися на картини та підтримати того митця, чиї твори найбільше сподобаються.

Який приз чекатиме на художника-переможця? Те, про що мріють усі молоді таланти: персональна виставка! Вона відкриється 11 липня в паб-бібліотеці "Бабуїн". Обирайте народного улюбленця натисканням на кнопку «Подобається» або лайком Фейсбуку чи ВКонтакте. Кожна така операція приноситиму художнику один бал. Голосування триватиме з 1 до 30 червня включно.

Свого тріумфатора Виставки в під'їзді паралельно вибере і авторитетне журі.


Ось його поважний склад:

Андрій Триліський – галерист, куратор, арт-критик, колекціонер творів сучасного мистецтва, директор Галерей РА і РА-фото, засновник і Президент Міжнародного фестивалю фотографії «KievFotoCom».

Ольга Балашова – куратор, медіатеоретик, викладачка Національної Академії Образотворчого Мистацтва.

Зоряна Гук – галеристка (Київ, галерея "15/5"), мистецтвознавиця, дослідниця мистецтва періоду "Соц.реалізму".

Ольга Куровець – кандидат мистецтвознавства, культуролог, дослідниця образотворчого мистецтва у сучасних виставкових просторах міста.

Богдан Бенюк – актор театру і кіно, Народний артист України, Лауреат Шевченківської та Довженківської премій.

Обранця журі теж чекає персональна виставка у Галереї РA. Це одна з перших галерей в Україні (відкрита ще в 1993р.) з серйозним авторитетом, який не завадив їй підтримати проект та запросити переможця на персональну виставку з 11 до 24 липня.

Народ має знати своїх художників!