категорії: афіша події

8.12_Ді.Ор.(Діля+Oрест).Сольний виступ_Поетичний вечір.

Початок: 8.12.2012 19:00
Закінчення: 8.12.2012 22:00
Місце: букарня «Бабуїн»
Адреса: Київ, вул.Симона Петлюри 10
Предмет події: "Тричі Понеділок ", Єдуард Діля Приступа, Іван Малкович, Ліна Ксотекно, НеДіля, Орест Криса, поетичні читання, сольний концерт Кількість відвідувачів: 0


Сольный концерт: київсько-харківський дует Діля і Орест.
Концерт складатиметься з 2 відділеннь і буде присвячений українським письменникам... тож, у першому відділенні музиканти представлять абсолютно нову програму: композиції на вірші відомих українських письменників – Богдан-Ігор Антонича, Михайла Яцьківа, Івана Малковича, Ліни Костенко та ін, а у другому відділенні дует зіграє пісні з акустичного альбому "Ді.Ор", а також представить декілька нових творів!
 
Трохи більше року тому музиканти випустили спільний акустичний альбом під назвою "Ді.Ор".

 Чому «Ді.ОР»?
Все дуже просто, тому що над платівкою працювали 2 людини:
Діля (Едуард Приступа, лідер гурту НЕДІЛЯ, та екс-учасник ТНМК, продюсер, композитор) та
Орчік (Орест Криса, лідер гурту Татхагата та автор проекту «Тричі-Понеділок»)...

Хлопці називають платівку – домашній альбом, бо навіть матеріал накопичували вдома, під пильним наглядом звукоінженера Сергія Крижановського.

Серед пісень і нове бачення вже відомих гітів Едуарда та гурту НЕДІЛЯ, тільки в акустичному звучанні: композиції, які були створені Фоззі років 17 тому і знаходились у репертуарі ТНМК, але не були видані,також зовсім нові пісні, написані Едуардом.
Що цікаво, до написання деяких текстів долучились черкасські репери «На Відміну Від», а пісня «Хелоу, Фідель», яка вже виходила окремим синглом, є сплавом творчості ялтинського гурту Гіперкінез, Сашка Плана, Ділі, Ореста та На Відміну Від...

В минулому році після виходу Акустики музиканти відзначились клубним туром містами України та Росії на підтримку альбому!!!
І ось тепер мелодична, романтична, іронично-весела і душевна музика у виконанні Едуарда та Ореста пролунає у Києві!

Вхід:
60 грн. в день концерту
40 грн. –  попередній продаж квитків   
Інормація за телефоном.

 
Я був там