категорії: блоґ-запис

Квартирник Світлани Варламової та Вадима Волкова

теґи: Бабуїн, Вадим Волков, квартирник, Світлана Варламова, квартирник

Плануємо на червень :)
23 червня 16-00 – Квартирник Світлани Варламової та Вадима Волкова

Ці поети належать до різних поколінь – не лише за віком, але й світоглядом. Різний поетичний стиль, підхід, форма. Однак є щось таке, що робить Світлану та Вадима схожими між собою (ні, я не про окуляри).

Світлана Варламова наразі розвиває мистецьке життя Білої Церкви... – створила творче об’єднання «Масажока» (не питайте, я також поняття не маю, що то значить), випускає однойменну газету, запрошує до себе поетів та музикантів, за що їй велика дяка.

Вадим – самотній вовк серед київських поетів: його важко знайти як у реалі, так і у мережі. Віршів не публікує, на публіці з’являється рідко. При цьому випустив три поетичні збірки, проводив поетичну студію у київському рок-клубі "Вертикаль", один із организаторів цього клуба, ведучий щорічного фестивалю "Вертифест". І що мене найбільше лякає – чемпіон України у грі "Що? Де? Коли?" 1998 року.

Якщо спробувати протиставити творчість Світлани та Вадима, то нічого не виходить – у мене замалий досвід літературної критики. Але Ви самі все почуєте, відчуєте і побачите на їхньому спільному квартирнику 23 червня у букарні «Бабуїн». Початок о 16:00.

Вхід: 20 грн