категорії: блоґ-запис

16 травня Андрій Любка презентує “Кілера”

теґи: Андрій Любка, Бабуїн, Кілер, презентація

Незабаром і у нас:
16 травня 18:00

Андрій Любка презентує «Кілера» в 5-ти містах України
У травні молодий український письменник Андрій Любка презентує свою дебютну прозову книжку в 5-ти містах України: Чернівцях, Івано-Франківську, Терн...ополі, Вінниці й Києві. Збірка оповідань «Кілер» вийшла друком в «Літературній агенції «Піраміда» на початку квітня, у Львові ж і відбулась перша презентація книги, зараз на черзі — інші міста.
«Такий презентаційний тур — чудова можливість зустрітися з читачами, у кожному місті читаючи щоразу інший текст, побачити людей, для яких і написана ця книжка, а в декому навіть впізнати прототипів героїв моїх оповідань. Я писав «Кілера» впродовж трьох років у трьох різних країнах. Дякую мові, холодним балтійським вітрам, поїздам і літакам, усім випадковим супутникам, снігові й ночі, чаєві й ромові у невідповідних пропорціях, дякую синьому честеру й червоним ґалуазам, дякую своєму комп'ютеру і його ніжній клавіатурі, моїй любові й моїм коханням, дякую ранкам, птахам і е-мейлам, водію автобусу до Коломиї, музиці, друзям, безнадійним київським надвечір'ям і гарячому варшавському літу, книгарням і лісові, натхненню, вірі й бажанню продовжувати. Пишучи книжку, я постановив собі єдине правило: не писати про себе. Тож у «Кілері» одинадцять оповідань, бо дванадцятим є моє власне життя. Далі буде...», – розповідає Андрій Любка.
Юрій Винничук був одним із перших читачів «Кілера» і охарактеризував книгу так: «Історії, які розповідає Андрій Любка, мабуть, схожі на ті, які Андрій розповідає своїй любці, – аби змусити ревнувати чи для того, щоби спокусити. Там присутня пристрасна еротична фантазія, яка не полишає його і в житті. Він то постає романтичним і наївним, то самовідданим і самовпевненим, то з головою пірнає у письменницькі пиятики, а то перевтілюється на кілера і вилущує свої потаємні сни".


КІЛЕР
5 міст — 5 пострілів — 5 незабутніх вечорів


9 травня, Чернівці
15:00, «Букініст»
18:00 "Найкраща кав'ярня на розі Університетської і Сковороди"

10 травня, Івано-Франківськ
18:00, книгарня "Є"

13 травня, Тернопіль
18:00, книгарня "Є"
21:00, «Бункермуз»

15 травня, Вінниця
18:00, книгарня "Є"

16 травня, Київ
18:00 букарня «Бабуїн»